Detajet e Prones

Jepet me qira apartament te Myslym Shyri , Tirana, Albania

ID: Billion160
Per Qira 350 €

Jepet me qera apartament 2+1 buze rruge te Myslym Shyri.Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, ka 2 dhoma gjumi, sallon ,1 tualet si dhe nje verande te bollshme. Apartamenti ka siperfaqe 72 m2 dhe 11 m2 verande ,eshte i rinovuar dhe restauruar plotesisht.Jepet me qera bosh dhe mund te jepet me qera dhe per biznes. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315