Detajet e Prones

Jepet me qira ambient biznesi ne Myslym Shyr , Tirana, Albania

ID: Billion158
Per Qira 500 €

Jepet ambjent biznesi me qira buze rruge ne Myslym Shyr. Ka nje siperfaqe prej 25 m2 dhe ndodhet ne katine 0 . Ambienti eshte i investuar totalisht dhe jepet me qera sic pasqyrohet ne foto( opsionale). Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Shitje 235,000 €
 • 102 m2
 • ID: Billion340
Per Shitje 72,150 €
 • 111 m2
 • 2
 • ID: Billion339
Per Shitje 58,000 €
 • 87 m2
 • 2
 • ID: Billion338
Per Shitje 65,000 €
 • 105 m2
 • 2
 • ID: Billion337
Per Shitje 39,798 €
 • 59.4 m2
 • 1
 • ID: Billion336
Per Shitje 66,196 €
 • 98.8 m2
 • 2
 • ID: Billion335