Detajet e Prones

AMBIENT BIZNESI ME QIRA TE RRUGA E DURRESIT , Tirana, Albania

 • Ambient Biznesi
 • 29
 • 0
 • 0
 • Harta
 • 26
ID: Billion157
Per Qira 700 €

Jepet ambjent biznesi me qira te Rruga e Durresit, afer Albtelecom. Ka nje siperfaqe prej rreth 28.6m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Eshte i pershtatshem per disa lloje aktivitetesh biznesi, eshte i shtruar me parket. Ambjenti ka tualet dhe eshte ne vije te pare. Per me shume informacione dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
 • 72 m2
 • 1
 • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
 • 4500 m2
 • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
 • 1200 m2
 • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
 • 3200 m2
 • ID: Billion315