Detajet e Prones

Jepet me qira ambient per zyra ne Bllok , Tirana, Albania

ID: Billion156
Per Qira 600 €

Jepet me qera ambient per zyra ne zonen e Bllokut, prane Cioccolatini. Ambienti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma.Ndodhet ne katine 5 te nje pallati te ri te mireadministruar. Ambienti jepet me qera bosh dhe eshte i rinovuar totalisht.

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330