Detajet e Prones

AMBIENT BIZNESI ME QIRA TE RRUGA E DURRESIT , Tirana, Albania

 • Ambient Biznesi
 • 30
 • 0
 • 0
 • Harta
 • 44
ID: Billion155
- 700 €

Jepet ambjent biznesi me qira te Rr. Durresit, shume afer Albtelecom. Ka nje siperfaqe prej rreth 30m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Ambjenti eshte i shtruar me parket, ka tualet dhe eshte me fasade xhami. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi dhe eshte ne vije te pare. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Shitje 235,000 €
 • 102 m2
 • ID: Billion340
Per Shitje 72,150 €
 • 111 m2
 • 2
 • ID: Billion339
Per Shitje 58,000 €
 • 87 m2
 • 2
 • ID: Billion338
Per Shitje 65,000 €
 • 105 m2
 • 2
 • ID: Billion337
Per Shitje 39,798 €
 • 59.4 m2
 • 1
 • ID: Billion336
Per Shitje 66,196 €
 • 98.8 m2
 • 2
 • ID: Billion335