Detajet e Prones

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE BULEVARDI DESHMORET E KOMBIT , Tirana, Albania

ID: Billion154
Per Qira 1,800 €

Jepet ambjent biznesi me qira ne Qender, te Bulevardi Deshmoret e Kombit. Ka nje siperfaqe prej 128m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese te re. Ambjenti eshte i mirembajtur, eshte me fasade xhami dhe eshte ne vije te pare. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315