Detajet e Prones

Shitet apartament te Ish Parku , Tirana, Albania

ID: Billion153
Per Shitje 105,000 €

Shitet apartament 2+1+2 buze rruge tek Ish Parku me siperfaqe 114 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te banimit, pallati eshte e pajisur me ashensor dhe eshte i mireadministruar. Apartamenti organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje, ambienti i gatimit dhe i ngrenies ka kubature te rregullt, ka 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar. Apartamenti ka te gjitha dokumentacionet hipotekore. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315