Detajet e Prones

SHITET AMBIENT BIZNESI TE RRUGA E DIBRES , Tirana, Albania

 • Ambient Biznesi
 • 89
 • 0
 • 0
 • Harta
 • 33
ID: Billion151
Per Shitje 205,000 €

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 89m2 te Rr. Dibres. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri 5-katesh. Eshte ne rruge kryesore dhe ka ndricim. Eshte i investuar nga brenda dhe eshte e pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh. Ka hyrje te vecante dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne numrin 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
 • 72 m2
 • 1
 • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
 • 4500 m2
 • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
 • 1200 m2
 • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
 • 3200 m2
 • ID: Billion315