Detajet e Prones

Shitet apartament 2+1+2 te Selvia , Tirana, Albania

ID: Billion150
Per Shitje 112,000 €
Shitur

Te Selvia ,ne nje pallat ,ndertim i vitit 2020 shitet apartament 93.5m2 .Apartamenti ka punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi dhe eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te madhe, bashke dhe me ambjentin e gatimit si dhe ka dalje ne ballkon, 2 dhome gjumi ,si dhe 2 tualete . Eshte investimi ideal, ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes per sa i perket nivelit te jeteses dhe aksesit ne zonat qendrore . Per me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364