Detajet e Prones

AMBIENT BIZNESI ME QIRA PERBALLE PIRAMIDES , Tirana, Albania

 • Ambient Biznesi
 • 320
 • 0
 • 0
 • Harta
 • 45
ID: Billion149
Per Qira 3,500 €

Jepet ambjent biznesi me qira me siperfaqe 320m2. Ambjenti ndodhet te Piramida, ne katin e dyte godine dhe ka fasade xhami. Ambjenti eshte i organizuar ne 3 hapesira. Po rikonstruktohet, jepet bosh, ka hyrje te vecante, dhe eshte i pershtatshem per disa lloje aktivitetesh biznesi. Per me shume informacion dhe per vizite ne prone kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
 • 700 m2
 • 6
 • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
 • 180 m2
 • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
 • 250 m2
 • ID: Billion330