Detajet e Prones

SHITET APARTAMENT 1+1 TE MEDRESEJA , Tirana, Albania

ID: Billion147
Per Shitje 55,000 €
Shitur

Shitet apartament 1+1 te zona e Medreses, tek rrugica Adriatik Kullolli. Ka nje siperfaqe prej 57m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka sistem ngrohje me kondicioner dhe eshte i ndricuar me drite natyrale. Shitet i mobiluar ose jo, (me marreveshje me pronarin e prones). Apartamenti eshte i organizuar me sallon+aneks kuzhine te perbashket, korridori, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe eshte me ballkon. Nuk ka lageshtire dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione dhe per vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
Per Shitje 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
Per Shitje 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
Per Shitje 35,000 €
 • m2
 • ID: Billion365
Per Shitje Kontakto për cmimin
 • 4000 m2
 • ID: Billion364