Detajet e Prones

Jepet me qira apartament te Liqeni i Thate , Tirana, Albania

ID: Billion146
Per Qira 360 €

Jepet me qera apartament i tipologjisë 2+1+2 te Liqeni i thate. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 116 m2 dhe është i organizuar në një ambient të bollshëm ndenjieje së bashku me kuzhinën, 2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe dy ballkone me pamje relaksuese. Apartamenti ndodhet në katin 5 të një pallati të ri dhe të mirëadministruar. Ky apartament jepet me qera i mobiluar në mënyrë moderne dhe ofron komoditet për banim. Zona në të cilën ndodhet, ofron qetesine dhe të gjitha kushtet e nevojshme për aksesin e faciliteteve të ndryshme si: supermarket, shkolla, transport publik etj. Për një vizitë në këtë pronë kontakto tani në numrin e telefonit 0692033500!

Detajet e Agjentit

Romina Dulla

Prona të ngjashme

Per Qira 2,000 €
  • 700 m2
  • 6
  • ID: Billion334
Per Shitje 260,000 €
  • 180 m2
  • ID: Billion332
Per Shitje 250,000 €
  • 250 m2
  • ID: Billion330