Detajet e Prones

AMBIENT BIZNESI ME QIRA TE SELVIA , Tirana, Albania

ID: Billion144
Per Qira 2,020 €

Jepet ambjent biznesi 200m2 me qira. Ndodhet te zona e Selvise, afer Universitetit Aldent. Ndodhet ne katin e dyte godine te nje pallati te ri qe ndodhet ne rruge kryesore. Ambjenti eshte i organizuar ne 8 hapesira dhe ka tualet. Ka hyrje te vecante dhe ka sistem ngrohje me kondicioner. Eshte me parket dhe me pllake dhe ka ndricim. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315