Detajet e Prones

SHITET VILE NE FRESK , Tirana, Albania

ID: Billion143
Per Shitje 360,000 €

Shitet super vile 3 kateshe ne Fresk, Rr. Muhamet Deliu. Vila ka siperfaqe prej 350m2 truall dhe 125.9m2 ndertim. Vila organizohet ne katin e pare me sallon te hapur, pa ndarje qe eshte i pershtatshem per ambjent biznesi. Kati i 2 eshte i organizuar me sallon+aneks, 3 dhoma gjumi ku 2 nga dhomat jane me ballkon, 2 tualete dhe nje ballkon te madh nga pjesa e perparme. Kati i trete eshte i organizuar me sallon+aneks, 3 dhoma gjumi, ku 2 nga te cilat jane me ballkon, 2 tualete dhe ka nje ballkon te madh nga pjesa e perparme. Vila eshte e rrethuar, ne pjesen e perparme ka nje oborr te madhe qe eshte i shfrytezuar dhe mundesi parkimi. Vila eshte e rikonstruktuar me punime super cilesore, e rrethuar, dhe e pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Vendndodhja e viles te mundeson pamje te lire dhe ndricim natyral nga te gjitha anet. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin: 0692033500

Detajet e Agjentit

Hana Kurti

Prona të ngjashme

Per Qira 300 €
  • 72 m2
  • 1
  • ID: Billion320
- Çmimi sipas kërkesës
  • 4500 m2
  • ID: Billion317
- Çmimi sipas kërkesës
  • 1200 m2
  • ID: Billion316
- Çmimi sipas kërkesës
  • 3200 m2
  • ID: Billion315