Detajet e Prones

NE ASTIR APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion2389
Për Shitje Kontakto për cmimin

Unaza e Re eshte nje nga zonat qe kohet e fundit eshte kthyer nga me te kerkuarat per banim per shkak te investimeve te reja qe po kryhen, sistemimit te infrastruktures se zones dhe aksesit te menjehershem me rruget kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri 8 katesh, me ashensor, i tipologjise 3+1+2 i sapoinvestuar. Kompleksi ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshem dhe me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe ka nje siperfaqe totale bruto 133.5m2. Apartamenti organizohet nje nje korridor shperndares; ne sallonin dhe kuzhinen e vecuar, tre dhoma gjumi ku njera eshte me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti ka organizim perfekt dhe orientim optimal, cka e bën të jetë i ndricuar ne pjesen me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION

Prona të ngjashme