Detajet e Prones

TEK PALLATET CABEJ APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Pallatet Cabej, Tirana, Albania

ID: Billion2388
Për Shitje 59,000 €

Shitet super apartament 1+1 tek Pallatet Cabej. Zona ofron shume facilitete si supermarkete,shkolla,parqe etj. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te mire-administruar me cilesi teper te larte ndertimi,ka nje vendodhje shume te mire,afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt, ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dhomën e gjumit dhe tualetin. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

KLEJVI LALAJ

Prona të ngjashme