Detajet e Prones

NE ASTIR SUPER APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion2387
Për Shitje 72,000 €
Shitur

Tek kompleksi Romario shume prane Fame Bar ,e cila eshte nje zone shume te kerkuar te Astirit ofrojme super apartament 1+1 per shitje. Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për të jetuar. Një zonë e cila ka nje rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Apartamenti qe ofrojme per shitje eshte i tipologjise 1+1,ka siperfaqe 69 m2 dhe ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati 10 katesh te viteve te fundit te mire-administruar te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne kuzhinen se bashku me sallonin, ne dhomen e gjumit se bashku me ballkonin dhe ne tualet . Apartamenti eshte shume i mire si per investim ashtu edhe per banim . Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

BILLION TEAM

Prona të ngjashme