Detajet e Prones

TEK KOMUNA E PARISIT APARTAMENT 3+1+2 ME QIRA! Komuna e Parisit, Tirana, Albania

ID: Billion2386
Për Qira 1,000 €

Jepet me qira super apartament ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, tek Komuna e Parisit, kompleksi Kika 1. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor, te mire-administruar me ashensor. Ka nje vendodhje shume te mire, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj. Zona eshte kthyer ne nje nder zonat me te preferuara per banim si dhe per investim ,afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone banimi cilesore, si shkolla, hapesira te gjelbra, zona argetimi. Hyrja ka nje siperfaqe 220m2, ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit te nje pallati te mire-administruar me ashensore. Organizohet nga nje korridor ne hyrje, nje soxhorno e madhe e cila eshte e ndare ne ambientin e gatimit, nje ambient ndenje me tv dhe nje tjeter ambient ndenje me oxhak. Gjithashtu ka tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalishte i mobiluar dhe i investuar. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA

Prona të ngjashme