Detajet e Prones

NE BLLOK JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2! Lsi, Tirana, Albania

ID: Billion2385
Për Qira 800 €
Dhene me qira

Ne Bllok apartament 2+1+2 per qira! Vendndodhja e apartamentit në një zonë elitare, shumë e preferuar për banim, për shkak të afërsisë me një rrjet të mirëfilltë institucionesh shtetërore, arsimore dhe biznesesh private; Afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit e bën këtë apartament ideal për të jetuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe 100 m2.Eshte i organizuar ne nje korridor ,i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes ; ne kuzhinen e vecuar, ne dy dhomat e gjumit, ne tualetet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe paisjet e nevojshme.Ka orientim te favorshem nga ,cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Eshte i pershtatshem edhe per zyre per shkak te location-it. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ

Prona të ngjashme