Detajet e Prones

NE ASTIR SUPER APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Astir, Tirana, Albania

ID: Billion2383
Për Shitje 69,000 €

Ne Astir, shesim super apartament 1+1 me organizmi perfekt tek Urban Planning and Development. Apartamenti eshte i sapoperfunduar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje kompleksi objekt banimi 6-10 kate me 2 kate parkim nentoke. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te paisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Apartamenti qe ofrojme per shitje ka siperfaqe 68.9 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt, ne sallonin se bashku me kuzhinen, ne dhomen e gjumit me dalje ne ballkon si dhe nje tualet. Ka planimetri perfekte dhe orientim optimal. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne+355692033500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION

Prona të ngjashme