Detajet e Prones

TEK KOMUNA E PARISIT SUPER APARTAMENT 3+1+2 LUKSOZ NE SHITJE! Komuna e Parisit, Tirana, Albania

ID: Billion2372
Për Shitje 216,000 €

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, tek Komuna e Parisit, tek lulishtja. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor, te mire-administruar me ashensor. Ka nje vendodhje shume te mire, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj. Zona eshte kthyer ne nje nder zonat me te preferuara per banim si dhe per investim ,afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone banimi cilesore, si shkolla, hapesira te gjelbra, zona argetimi. Hyrja ka nje siperfaqe 148m2 ku 138m2 jane neto, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mire-administruar me ashensore. Organizohet nga nje korridor ne hyrje, nje soxhorno e madhe e cila eshte e ndare ne ambientin e gatimit, nje ambient ndenje ,gjithashtu organizohet ne tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalishte i mobiluar dhe i investuar .Ka dhe garazhd i cili nuk perfshihet ne cmim. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ

Prona të ngjashme