Detajet e Prones

TEK 21 DHJETORI AMBIENT BIZNESI PER QIRA! 21 Djetori, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 45
  • 2
  • 1
  • Harta
  • 114
ID: Billion2371
Për Qira 380 €

Tek 21 Dhjetori, jepet me qira ambient biznesi 45 m2 . Ndodhet ne zonen me elitare ne Tirane;nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme prane kryqezimit te 21 Dhjetorit, tek Poliklinika nr 9 dhe eshte i pozicionuar ne katin e 0 . Ambienti jepet bosh dhe eshte i organizuar ne dy dhoma dhe nje tualet. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi pasi eshte e dukshme nga rruga kryesore. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA

Prona të ngjashme