Detajet e Prones

NE BATHORE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Bathore, Tirana, Albania

ID: Billion2367
Për Shitje 46,500 €

Ofrojme apartament 2+1 per shitje tek Rruga Demokracia, prane Rotondos se Bathores, ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe investim . Nje zone e qete,shume prane autostrades qe mundeson aksesin te shpejte me nje nga portat hyrese dhe dalese te Tiranes, me nje rrjet teper te zhvilluar ekonomik ,infrastrukturor ,shendetsor etj .Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor , i cili perfundon ne dhjetor te vitit 2022. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 71 m2. Organizohet ne nje korridor, nje sallon dhe kuzhine te perbashket me dalje ne ballkon , dy dhoma gjumi dhe tualeti. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe ndricim optimal . Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA

Prona të ngjashme