Detajet e Prones

TEK SELVIA APARTAMENT 1+1 PER QIRA! Rruga e Dibres, Tirana, Albania

ID: Billion2364
Për Qira 600 €
Dhene me qira

Ofrojme apartament 1+1 per qira tek Selvia! Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane, tek Selvia, ofrojme apartament me tipologji 1+1 per qira. Apartamenti favorizohet pasi ka nje vendodhje ne nje nder zonat me te preferuara per banim per shkak te komoditetit dhe qetesise qe kjo zone ofron. Apartamenti ka siperfaqe 60 m2,ndodhet ne nje pallat te ri, te mire-administruar, me ashensor. Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte, me orientim veri-perendim.Ndertim i 2022, arredim i ri, i pabanuar me pare.Totalisht shtruar me parket, inverter Daikin, lavastovilje, mikronde etj Lokacion shume i mire, vetem 7 minuta ecje nga qendra e Tiranes. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizizte ne prone na kontaktoni ne numrin! +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ

Prona të ngjashme