Detajet e Prones

NE YZBERISHT SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Yzberisht, Tirana, Albania

ID: Billion2362
Për Shitje 85,000 €
Shitur

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje ne Yzberisht.Vendndodhja e apartamentit eshte teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit.Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 89 m2 dhe ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje,me hapsire te bollshme dhe dalje ne ballkon, se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit, te cilat kane dalje ne nje tjeter ballkon si dhe ne dy tualetet.Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal, cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites.Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme pe rnje jetese sa me komode.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ

Prona të ngjashme