Detajet e Prones

TEK KOPSHTI BOTANIK APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Kopeshti Botanik, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 130.60
  • 2
  • 2
  • Harta
  • 142
ID: Billion2360
Për Shitje 177,000 €

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje te Kopshti Botanik, Xhamia.Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana dhe Liqeni Artificial.Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode.Apartamenti te clin ofrojme per shitje ndodhet ne nje nje Kompleks te vitit 2020 me nje cilesi te larte ndertimi si fasade me sistem kapot dhe dritare dopioxham. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati pese katesh . Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 130.60 m2 dhe 113.60m2 neto. Organizohet ne nje korridor shperndares, ne nje sallon dhe kuzhine me dritare dhe ballkon, dy dhoma gjumi ku njera ka tualet dhe ballkon te vecante. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe ndricim optimal. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Apartamenti ofrohet bosh. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500!

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA

Prona të ngjashme