Detajet e Prones

TEK GJYKATA E APELIT AMBIENT BIZNESI PEER QIRA! Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

ID: Billion2356
Për Qira 450 €
Dhene me qira

Jepet ambient me qira tek GJykata E Apelit. Ambienti perbehet nga nje siperfaqe 31m2 dhe mund te perdoret per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit si: Barber Shop,exchange,zyre noteriale etj,. Ndodhet ne katin 0 dhe ka akses te shpejte me rrugen kryesore. Eshte i rrethuar me fasade xhami.I investuar totalisht. Eshte i organizuar ne ambjentin kryesor , nje magazine dhe tualetin. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ

Prona të ngjashme