Detajet e Prones

NE MYSLYM SHYR, APARTAMENT 3+1+2 + POST PARKIMI, PER QIRA! Myslym Shyri, Tirana, Albania

ID: Billion2354
Për Qira 1,850 €
Dhene me qira

Ne nje nder zonat me te preferuara per banim dhe zhvillimin e aktiviteteve tregtare dhe ekonomike si ajo e Myslym Shyrit, ofrojm apartament te tipologjis 3+1+2 per qira. Apartamenti eshte i pozicionur ne katin e 4-te, te nje pallati te ri me ashensor dhe shume mire te adminstratuar. Ka siperfaqe totale 220m2 dhe eshte e organizuar ne sorxhornon e madhe se bashku me kuzhinen me te gjitha paisjet elektroshtepiake te markave me te mira, ne tre dhoma gjumi, 2 tualete te investuara te pajisur hidromasazh, 3 ballkone dhe nje verande me pamje relaksuese. Apartamenti ka orientim jug-lindje gje qe e ben te ndricuar nga dielli ne pjesen me te madhe te dites . Apartamenti eshte i investuar ne detaje, me mobilim modern dhe te gjitha elektroshtepiaket te cilesise me te larte. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

CAROLINA SALILLARI

Prona të ngjashme