Detajet e Prones

SUPER MUNDESI INVESTIMI! TEK RRUGA 5 MAJI SHITEN 3 GARSONIERE. Rruga 5 Maji, Tirana, Albania

ID: Billion2345
Për Shitje 120,000 €

Tek 5 maji qe eshte nje nga zonat qe po mer me shume zhvillim per shkak te ndertimeve te shumta por edhe per shkak te te gjitha fasiliteteve qe ofron ofrojme tre garsoniere per shitje! Ndodhen ne nje pallat ndertimi i ri, ne katin e gjashte; jane te sapoinvestuara dhe aktualisht shfrytezohen per AirBNB, me xhiro te konsiderueshme pe rte patur nje kthim pasiv investimi per 6 vite. Investimi i brendshem i te tre ambienteve eshte me vlere 52.000 euro. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA

Prona të ngjashme