Detajet e Prones

MRAPA AMBASADES AMERIKANE, APARTAMENT 1+1 NE SHITJE! Rruga Budi, Tirana, Albania

ID: Billion2317
Për Shitje 120,000 €
Shitur

Mbrapa Ambasades Amerikane, ne rrugen Budi ne Tirane, ofrojme apartament per shitje te tipologjise 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, te nje pallati te ri, i ndertuar ne vitin 2012, me ashensor dhe i mire-administratuar. Siperfaqja e ketij apartamenti eshte 65m2. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti e favorizon teper pasi eshte nje nga zonat me elitare dhe te preferuara te Tiranes, shume afer me qendren dhe akses me shume facilitete per nje jete sa me komode. Apartamenti eshte i strukturuar ne ambientin e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne nje dhome gjumi, tualeti dhe nje ballkon. Ka orientim te favorshem gje e cila e ben kete apartament te kete ndricim natyral gjate gjithe kohes. Eshte i sapo rinovuar, i kompletuar dhe i arreduar ne menyre bashkohore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin: +355692033500!

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

CAROLINA SALILLARI

Prona të ngjashme