Detajet e Prones

TEK KODRA E DIELLIT, ELEONORA SHITET APARTAMENT 3+1+2! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion2286
Për Shitje 268,000 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Kodra e Diellit, Eleonora. Zona është kthyer në një nga zonat më të preferuara per banim, pasi pozicionohet larg smogut dhe zhurmës së qytetit, duke ju ofruar kështu ajër të pastër, qetësi dhe një pamje të mrekullueshme të Tiranës. Ofron të gjitha shërbimet për një jetë komode, perfshi ketu, supermarkete, dyqane, bare, farmaci etj. Apartamenti ka nje siperfaqe 190m2 dhe 78m2 verande dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te vecuar, tre dhomat e gjumit, dy ballkone dhe dy tualetet. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te (i fundit/papafingo) te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone qe ofron qetesi per nje jete sa me komode. Apartamenti ka investim ne pjesen e parketit, te dyerve qe jane dru nga me cilesoret, vetratat termike, sistem chiller dhe kaldaje. Eshte ideal si per banim ashtu edhe per investim. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni! +355692033500!

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA

Prona të ngjashme