Detajet e Prones

TEK ISH STACIONI I TRENIT APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Ish Stacioni i Trenit, Tirana, Albania

ID: Billion2285
Për Qira 650 €

Tek Ish Stacioni i Trenit,ofrojme apartament 3+1+2 per qira. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga me te preferuarat per banim per shkak se ofron cdo fasilitet te nevojshem per jetese per shkak te aksesit te lehte ne pikat kyce te kryeqytetit. Apartamenti te cilin ofrojme per qira ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 140 m2. Pallati ne te cilin ndodhet eshte shume i mirembajtur. Ambienti eshte i organizuar ne nje korridor ne hyrje i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne tre dhomat e gjumit, si dhe dy tualete. Ka planimetri perfeke dhe orientim optimal, cka e ben te jete e ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ

Prona të ngjashme