Detajet e Prones

TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Liqeni i Thate, Tirana, Albania

ID: Billion2284
Për Qira 500 €
Dhene me qira

Tek Liqeni Thate ju ofrojmë me qira një apartament me tipologji 2+1+verande me sipërfaqe 120 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e perbashket sallon dhe kuzhine, ne 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe nje verande spacioze. Apartamenti ofrohet i mobiluar ne kushtet e nje arredimi bashkekohor dhe cilesor. Ndodhet ne katin e 2-te te nje godine 4 kateshe te pozicionuar ne fillim te rruges . Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana. Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Per te rezervuar nje vizite ne prone ose per marre me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin! +355692033500

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA

Prona të ngjashme