Detajet e Prones

NE PORCELAN APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Porcelan, Tirana, Albania

ID: Billion2281
Për Shitje 85,500 €

Ne Porcelan,ne nje prej komplekseve me te reja dhe cilesore te zones, ofrojme apartament 1+1 ne shitje. Zona ku ndodhet apartamenti eshte prane Qendres Spitalore Universitare “Nene Tereza”, afer qendres se Tiranës dhe disa prej institucioneve arsimore, shendetësore, shoqerore dhe tregtare si dhe te gjitha faciliteteteve te tjera per nje jetese komode. Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit eshte teper e organizuar, ku jane parashikuar te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Godina ka 8 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nentoke. Objekti do te ofroje cilesi te larte ndertimi, ashensore, siguri 24 ore, sherbime te ndryshme tregtare, shesh te gjelberuar, mirembajtje etj. Apartamenti eshte ne katin e 5-te dhe ka siperfaqe 86.4 m2 dhe eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka orientim optimal dhe eshte i ndricuar nga dielli ne pjesen me te madhe te dites. Kompleksi eshte ne faze punimesh. Per me shume informacione ose vizite ne prone kontaktoni ne numer telefoni : +355692033500!

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ

Prona të ngjashme