Detajet e Prones

OKAZION! NE ASTIR APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion2280
Për Shitje 52,000 €

Ne Astir,shitet apartament 1+1 me organizmi perfekt. Apartamenti eshte ne faze ndertimi, ne faze karabinaje.Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje kompleksi objekt banimi 6-10 kate me 2 kate parkim nentoke i cili eshte ne ndertim. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te paisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit.Apartamenti qe ofrojme per shitje ka siperfaqe 70 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt, ne sallonin se bashku me kuzhinen, ne dhomen e gjumit me dalje ne ballkon si dhe nje tualet. Ka planimetri perfekte dhe orientim optimal. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ

Prona të ngjashme