Detajet e Prones

TEK IRFAN TOMINI APARTAMENT 1+1 PER QIRA! Irfan Tomini, Tirana, Albania

ID: Billion2276
Për Qira 350 €
Dhene me qira

Ofrojme apartament 1+1 per qira tek Irfan Tomini, prane Diplomat 2. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder me te preferuarat dhe zhvilluarat si per banim dhe investim. Zona te ofron te gjitha fasilitet dhe sherbimet e nevojshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues,te mire-administruar.Me nje siperfaqe prej 65m2 apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares, salloni se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ka organizim te rregullt dhe orientim optimal, cka e ben te jete i mirendricuar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone lutemi te kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ

Prona të ngjashme