Detajet e Prones

TEK VENEZIA; LIQENI, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2! Liqeni Artificial i Tiranes, Tirana, Albania

ID: Billion2273
Për Qira 1,000 €

Tek venezia, jepet apartament 2+1+2 me qira. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga me te preferuarat per banim per shkak te aksesit me rrugen e Elbasanit, Stadiumi Air Albania dhe Parkut te Liqenit. Apartamenti qe ofrojme per qira ndodhet ne katin e 6 teknik dhe ka siperfaqe 140 m2, ofrohet i mobiluar dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, salloni i ndenjes, dhome ngrenie te vecuar dhe dy tualetet. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA

Prona të ngjashme