Detajet e Prones

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA ! kodra ediellit, Tirana, Albania

ID: Billion2271
Për Qira 750 €

Tek Kodra e Diellit ofrojmë me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 105 m2. Apartamenti organizohet nga nje sallon dhe kuzhine te perbashket, ne 2 dhoma gjumi dhe nje tualet kryesor. Apartamenti ofrohet i mobiluar si ne foto. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati super te mireadministruar me ashensor, me pamje fantastike nga Kopshti Botanik. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

ANSI CELIKU

Prona të ngjashme