Detajet e Prones

TE PIAZZA AMBIENT PER ZYRA ME QIRA! Piazza, Tirana, Albania

ID: Billion2255
Për Qira 450 €

Ofrojme ambient per qira ne qender te Tiranes tek Piazza, per zyra. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nder me te preferuarat per banim dhe investim. Ambienti ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me pamje nga rruga kryesore. Organizohet nga nje korridor shperndares, dy ambiente, nje ballkon dhe nje tualet. Ambienti eshte i investuar, ka dy kondicioner. Jepet bosh. Ka orientim optimal gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi si zyra avokatie, marketingu, klinika dentare, etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne +35569203350! Ju mirepresim

Detajet e Agjentit

KLEJVI LALAJ

Prona të ngjashme