Detajet e Prones

TEK KOMPLEKSI ASL 1+1 PER QIRA ! asl, Tirana, Albania

ID: Billion2254
Për Qira 330 €
Dhene me qira

Ne nje kompleks te ri dhe shume te mirembajtur ASL, jepet me qira, apartament 1+1 super i investuar dhe i kompletuar per nje jetese bashkohore . Apartamenti ka nje siperfaqe 69m2, ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne sallon dhomen e gjumit, dhe nje tualet. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe investim. Apartamenti ka kubature te rregullt dhe organizim te mire ku cdo pjese eshte e mireshfrytezuar. Jepet PLOTESISHT i mobiluar (kuzhine + kondicioner ne cdo dhome). Ka orientim jug-lindje dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, ju lutemi te kontaktoni ne numrin +355692033500!

Detajet e Agjentit

ANSI CELIKU

Prona të ngjashme