Detajet e Prones

TEK KODRA E DIELLIT DUPLEX 3+1+2 PER QIRA! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion2253
Për Qira 600 €
Dhene me qira

Ofrojme duplex 3+1+2 per qira tek Kodra e Diellit. Zona ne te cilen ndodhet duplexi eshte nje nder me te preferuarat dhe me te kerkuarat per banim dhe investim. Duplexi ndodhet ne katin e 3 dhe te 4 te nje pallati te ri te mireadministruar, me nje siperfaqe prej 110m2. Organizohet nga salloni se bashku me kuzhinen, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Ka orientim optimal, gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Ne cmim eshte i perfshire administrimi dhe parkimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI