Detajet e Prones

TEK ASL 2+1 PER QIRA ! asl, Tirana, Albania

ID: Billion2250
Për Qira 500 €

Ne nje kompleks te ri dhe shume te mirembajtur ASL, jepet me qira, apartament 2+1 super i investuar dhe i kompletuar per nje jetese bashkohore . Apartamenti ka nje siperfaqe 97m2 dhe eshte i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne sallon, ne 2 dhomat e gjumit, nje tualet dhe ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe investim. Apartamenti ka kubature te rregullt dhe organizim te mire ku cdo pjese eshte e mireshfrytezuar. Jepet PLOTESISHT i mobiluar (kuzhine + kondicioner ne cdo dhome). Ka orientim jug-lindje dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, ju lutemi te kontaktoni ne numrin +355692033500!

Detajet e Agjentit

ANSI CELIKU