Detajet e Prones

TEK FIORI DI BOSCO APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Don Bosco, Tirana, Albania

ID: Billion2248
Për Shitje 151,200 €

Shitet apartament 2+1+2 ne Don Bosco tek Fiori Di Bosco. Apartamenti eshte i tipologjise 2+1+2 dhe ndodhet ne kompleksin me te mire dhe me te qete te zones. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te preferuarat per banim, investim dhe biznes. Ofrohen të gjitha shërbimet e nevojshme si spitale, shkolla, markete etj. Apartamenti organizohet nga salloni sebashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te pajisur me dy ashensore. Apartamenti ofrohet bosh, eshte i pabanuar me pare dhe jepet i perfunduar. Ka nje siperfaqe prej 105m2, i shfrytezuar mire, me orientim lindje-jug-perendim dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, ju lutemi kontaktoni +355692033500! JU MIREPRESIM

Detajet e Agjentit

KLEJVI LALAJ

Prona të ngjashme