Detajet e Prones

TEK FIORI DI BOSCO APARTAMENT 1+1 PER QIRA! Don Bosco, Tirana, Albania

ID: Billion2247
Për Qira 350 €
Dhene me qira

Ofrojmë për ju apartament me qira në Don Bosco tek Fiori Di Bosco. Apartamenti eshte i tipologjise 1+1 dhe ndodhet ne kompleksin me te mire dhe me te qete te zones. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te preferuarat per banim, investim dhe biznes. Ofrohen të gjitha ambientet dhe shërbimet e nevojshme si spitale, shkolla, markete etj. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares qe te con ne sallon, dhoma e gjumit dhe tualeti. Salloni ndodhet se bashku me kuzhinen dhe ka dalje ne ballkon. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te pajisur me dy ashensore. Apartamenti ka mobilim modern dhe eshte i pabanuar me pare. Gjithçka është e re, cilësore dhe funksionale. Me nje siperfaqe prej 67m2, i shfrytezuar mire dhe me orientim optimal, apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, ju lutemi kontaktoni +355692033500!

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI