Detajet e Prones

TEK KODRA E PRIFTIT APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA! Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania

ID: Billion2245
Për Qira 480 €

Ofrojme per qira apartament 3+1+2 tek rruga Marie Kraja! Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Apartamenti te cilin e ofrojme per qira ndodhet ne katin e dyte te nje shtepie private me siperfaqe 170m2. Organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi dy prej te cilave me dalje ne ballkon dhe njera me tualet, dhe tualeti kryesor. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i pabanuar me pare gjithashtu edhe godina ka ndertim teper cilesor. Ka orientim optimal gje qe e ben te siguroje ndricim gjate gjithe dites. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone lutemi te kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI