Detajet e Prones

ESKLUZIVE! NE ASTIR APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion2243
Për Shitje 125,000 €

Prane viles L ,ne nje zone shume te kerkuar te Astirit Ofrojme apartament 3+1+2 per shitje. Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për të jetuar. Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Apartamenti qe ofrojme per shitje eshte i tipologjise 3+1,ka siperfaqe 112 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mire-administruar te pajisur me ashensor .Eshte i organizuar ne kuzhinen se bashku me sallonin, ne 3 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte shume i mire si per investim ashtu edhe per banim. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Shitet Totalisht i mobiluar! Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO

Prona të ngjashme