Detajet e Prones

TEK KOMUNA E PARISIT, AMBIENT BIZNESI ME QIRA! Komuna e Parisit, Tirana, Albania

ID: Billion2242
Për Qira 700 €

Tek Komuna e Parisit, nje nga zonat me te preferuar per zhvillimin e biznesit per shkak te levizshmerise se larte dhe lehtesive qe ofron, ofrojme ambient biznesi me qira. Ambienti ka siperfaqe prej 65 m2; ka nje fasade xhami te konsideueshme; ndodhet shume prane rruges kryesore dhe pozicionohet ne katin zero te nje pallati te ri. Ambienti eshte i shtruar me parket dhe ka kondicioner nderkohe qe organizimi eshte open space. Eshte i pershtatshem per zhvillim aktivitetesh te ndryshme si parukeri, dyqan apo studio noterie/avokat. Per me shume informacione si dhe per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA