Detajet e Prones

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Kopshti Zoologjik, Tirana, Albania

ID: Billion2241
Për Qira 750 €

Tek Kopshti Zoologjik, ju ofrojme me qera apartament 2+1+2 . Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana. Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode duke perfshire ketu,supermarkete,dyqane,lokale,farmaci etj. Apartamenti qe ofrojme me qera ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri, te mireadministruar, te pajisur me ashensor. Tipologjia e apartamentit eshte 2+1+2 dhe organizohet me sallon ndenjese bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Disponon edhe nje garazh me 2 poste parkimi Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA

Prona të ngjashme