Detajet e Prones

TEK BULEVARDI DESHMORET E KOMBIT, APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA! Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirana, Albania

ID: Billion2240
Për Qira 800 €

Tek Bulevardi Deshmoret e Kombit, jepet apartament 2+1+2 me qira. Apartamenti ndodhet ne zonen me elitare ne Tirane; nje ndertim super cilesor; prane Sky Tower dhe Kullave Binjake dhe eshte i pozicionuar ne katin e 6. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor ne hyrje i cili ben shperndarjen e dhomave ne ate te ndenjes, Kuzhine te vecuar; dhomat e gjumit dhe dy tualetet. Pozicionimi i apartamentit ofron nje super pamje. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Preferohen te huaj. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA