Detajet e Prones

TEK KULLAT BINJAKE AMBIENT PER ZYRA PER QIRA! Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirana, Albania

ID: Billion2239
Për Qira 1,500 €

Tek Bulevardi Deshmoret e Kombit, jepet me qira ambient per zyra 150 m2 . Ndodhet ne zonen me elitare ne Tirane;nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme si dhe vendosjen e zyrave te kompanive me prestigjoze ne Shqiperi, nje ndertim super cilesor; prane Sky Tower dhe Kullave Binjake dhe eshte i pozicionuar ne katin e 4 te pallatit me ashensor. Ambienti eshte i organizuar ne nje korridor ne hyrje i cili ben shperndarjen ne 4 ambientet e punes, nje kuzhine; dy tualetet dhe ballkoni . Pozicionimi i ambientit ofron nje super pamje. Eshte i investuar me parket, ku cdo ambient ka sistem kondicionimi dhe tualetet me pajisjete markave me te mira ne treg. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA